KORO WIRUS         AKTUALIZACJA  20.02.2022 r.    GOOGLE G-a09g
   https://player.radiozet.pl/      https://pacjet.gov.pl/ikp/  Ddehttps://dvbsklep.pl/openbox-t-95-4k-wifi-android-10
 
 

ZGOTA PERSONALIZACJI

Ustaw  personalizację     TAK     NIE
Ustawienie zgody na personalizację
Dzięki wyświetlaniu reklam możemy bezpłatnie oferować wysokiej jakości
treści.Seznam.cz zbiera, przechowuje i udostępnia informacje o użytkownikach końcowych, w tym adresy IP, unikalne identyfikatory użytkowników lub dane osobowe uzyskane na naszej stronie internetowej i naszych partnerów z którym jesteśmy połączeni. Szczegółowe informacje dotyczące postępowania z danymi osobowymi znajdują się na stronie internetowej poświęconej ochronie danych osobowych.

Na liście możesz otrzymywać treści i oferty, które naprawdę Ci się podobają i którymi jesteś zainteresowany. W tym celu potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ogólnoeuropejskim rozporządzeniem RODO.

W związku z tym prosimy Cię o potwierdzenie, że w celu dostarczania unikalnych treści na stronie internetowej oraz w aplikacjach mobilnych naszych usług wyrażasz Seznam.cz wyraźną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ich ewentualne udostępnianie naszym wybranym partnerom oraz wykorzystywanie ich do następujących celów (rodzaje przetwarzanie):
Przechowywanie i / lub uzyskiwanie dostępu do informacji na urządzeniu
Spersonalizowany profil reklam i spersonalizowane wyświetlanie reklam
Spersonalizowane treści
Można wykorzystać dokładne informacje o położeniu geograficznym i właściwościach urządzenia.
Dane w następujących celach są przetwarzane przez Seznam.cz na podstawie prawnie uzasadnionego interesu.
Podstawowe ustawienia reklam
Pomiar skuteczności i treści reklam , wiedzy użytkowników i rozwoju produktuTytuł prawny przetwarzania danych przez wybranych partnerów do indywidualnych celów znajdziesz pod przyciskiem „Dodatkowe opcje”.Zakres udzielanej zgody możesz dostosować klikając w przycisk „Więcej opcji”, gdzie znajdziesz również informacje o prawnie uzasadnionych interesach oraz możliwości wniesienia sprzeciwu. Bardziej szczegółowe informacje na temat postępowania z danymi osobowymi można znaleźć na stronie internetowej Seznam.cz, gdzie można w każdej chwili zmienić ustawienia, klikając przycisk „Ustaw personalizację”.
Kliknij, aby edytować treść...
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW