KORO WIRUS         AKTUALIZACJA  20.02.2022 r.    GOOGLE G-a09g
   https://player.radiozet.pl/      https://pacjet.gov.pl/ikp/  Ddehttps://dvbsklep.pl/openbox-t-95-4k-wifi-android-10
 
 
UWAGA Z POWODÓW TECHNICZNYCH
STRONA BĘDZIE CZASOWO NIE AKTUALIZOWANA
PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA AKTUALIZACJE BĘDĄ NA NOWEJ STRONIE
PLIKI

Pobierz pliki

Pobierz pliki

Pobierz pliki

Pozdrowienia dla  uroczej prezenterki Halinki i wszustkich sluchaczy.

 PANDEMIE

AKTUALIZACE 10.06 - 21.08.2020 r. 
   Opracowanie  EVA HRACKA
Ustawienie zgody na personalizację
Dzięki wyświetlaniu reklam możemy bezpłatnie oferować wysokiej jakości
treści.Seznam.cz zbiera, przechowuje i udostępnia informacje o użytkownikach końcowych, w tym adresy IP, unikalne identyfikatory użytkowników lub dane osobowe uzyskane na naszej stronie internetowej i naszych partnerów z którym jesteśmy połączeni. Szczegółowe informacje dotyczące postępowania z danymi osobowymi znajdują się na stronie internetowej poświęconej ochronie danych osobowych.

Na liście możesz otrzymywać treści i oferty, które naprawdę Ci się podobają i którymi jesteś zainteresowany. W tym celu potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ogólnoeuropejskim rozporządzeniem RODO.

W związku z tym prosimy Cię o potwierdzenie, że w celu dostarczania unikalnych treści na stronie internetowej oraz w aplikacjach mobilnych naszych usług wyrażasz Seznam.cz wyraźną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ich ewentualne udostępnianie naszym wybranym partnerom oraz wykorzystywanie ich do następujących celów (rodzaje przetwarzanie):
Przechowywanie i / lub uzyskiwanie dostępu do informacji na urządzeniu
Spersonalizowany profil reklam i spersonalizowane wyświetlanie reklam
Spersonalizowane treści
Można wykorzystać dokładne informacje o położeniu geograficznym i właściwościach urządzenia.
Dane w następujących celach są przetwarzane przez Seznam.cz na podstawie prawnie uzasadnionego interesu.
Podstawowe ustawienia reklam
Pomiar skuteczności i treści reklam , wiedzy użytkowników i rozwoju produktu
Tytuł prawny przetwarzania danych przez wybranych partnerów do indywidualnych celów znajdziesz pod przyciskiem „Dodatkowe opcje”.Zakres udzielanej zgody możesz dostosować klikając w przycisk „Więcej opcji”, gdzie znajdziesz również informacje o prawnie uzasadnionych interesach oraz możliwości wniesienia sprzeciwu. Bardziej szczegółowe informacje na temat postępowania z danymi osobowymi można znaleźć na stronie internetowej Seznam.cz, gdzie można w każdej chwili zmienić ustawienia, klikając przycisk „Ustaw personalizację”.


Nastavení souhlasu s personalizací
Díky zobrazování reklam vám můžeme nabízet kvalitní obsah zadarmo
Seznam.cz shromažďuje, uchovává a sdílí informace o koncových uživatelích, včetně IP adres, jedinečných identifikátorů uživatelů nebo informací umožňujících osobní identifikaci získané na našich stránkách, i na stránkách našich partnerů, se kterými jsme propojeni. Podrobné informace o nakládání s osobními údaji najdete na stránkách o ochraně osobních údajů.

Na Seznamu můžete dostávat obsah a nabídky, které vás skutečně baví a zajímají. K tomu potřebujeme váš souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s celoevropským nařízením o GDPR.

Prosíme vás proto o potvrzení, že pro účely poskytování jedinečného obsahu na internetových stránkách a v mobilních aplikacích našich služeb poskytujete společnosti Seznam.cz výslovný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, jejich možným sdílením s našimi vybranými partnery a jejich využitím pro dále uvedené účely (typy zpracování):
Ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení
Profil pro personalizovanou reklamu a zobrazení personalizované reklamy
Personalizovaný obsah
Lze použít přesné údaje o geografické poloze a informace o vlastnostech zařízení.

Údaje pro následující účely zpracovává Seznam.cz na základě oprávněného zájmu.
Základní nastavení reklamy
Měření výkonu reklamy a obsahu, poznatky o uživatelích a vývoj produktů
Právní titul zpracování dat vybranými partnery najdete pro jednotlivé účely pod tlačítkem „Další volby“.
Rozsah uděleného souhlasu můžete upravit kliknutím na tlačítko „Další volby“, kde najdete rovněž informace k oprávněným zájmům a možnosti podat proti nim námitku. Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji najdete na stránkách společnosti Seznam.cz, kde můžete své nastavení kdykoliv změnit kliknutím na tlačítko „Nastavit personalizaci“.

KAPITOLA TEN 

Dnes o tomto viru nedávají mnoho informací. Volební ticho má také svá práva, jak můžete vidět. Počkáme, až večer, bude něco o volbách. Pravděpodobně se zítra zaměří na virus. Koneckonců, nezmizel ani si nebral dovolenou.
Často se divím, kolik pravdy v tom všem je. Možná jednoho dne zjistíme fakta, prozatím nám lhají. Alespoň to je můj dojem. V poslední době moc přemýšlím, nevím, jestli je to dobré, ale rozhodně to není pro mě, protože to tak vnímám příliš a vůbec se mi to nelíbí.
Kdysi můj otec, když jsem položil příliš mnoho otázek, odpověděl, že jsem musel jíst všechno a ne všechno vědět. Je na tom něco pravdy, protože člověk ví příliš mnoho, člověk je unavený a na co?
Když jsem si to myslel, otřásl jsem se interkomem.
Kdo tu nese, pomyslel jsem si?
Zvedl jsem telefon a uslyšel Tinin radostný hlas. Lenka, otevři se, protože chci čůrat.
Celá Tina nemluví celé měsíce a když něco potřebuje, objeví se.
Nyní také padla do mého bytu a začala chatovat od dveří.
Páni, nemůžu to vydržet a už je to za dveřmi do koupelny.
Zajímalo by mě, jak zvládli tuto karanténu, pomyslel jsem si?
Když Tina odešla z koupelny, zeptala se, jestli si jí připravím kávu, protože padla na obličej.
Samozřejmě, že ano, řekl jsem vám a vy mi řeknete, jak se máte?
Víte, Lenka, začali jsme se hádat o tuto karanténu.
Piotrek řekl, že jsem všude, dokážete si to představit?
Představuji si, že jsem tak.
Vím jen, že ho doposud neobtěžoval, a stále si na mě stěžoval v karanténě, a proto jsme se často hádali.
A víš, jaké dívky, zeptal jsem se?
Ano, zavolala Kryśka, řekla mi všechno špatně, jak se s tím vypořádá?
Ale víš, pokračoval Tino, Piotrek mi řekl, že bych si měl vzít sám sebe, protože jsem přibral na váze, představil jsem si, přibral na váze?
Přiznejme si to, řekl jsem, všichni jsme přibírali na váze.
No, ale on také přibral, Tina musela mít pravdu a teď.
Víš, co jsem mu řekl?
Asi budu vědět brzy, odpověděl jsem pobaveně.
Řekl jsem mu, aby sledoval, protože ho počítám z jeho centimetrů.
Bavil jsem se. Moji milí přátelé mají ostré jazyky.
Už jsem mu to řekl, Tina pokračovala, takže někdy přemýšlel o tom, co říká, a zda chce více pravdy nebo raději být klidný a šťastný.
Řekl mi, že jsem špatný člověk.
To je horké, dodal jsem.
Ano, ale řekl jsem mu, že jsem se před svatbou modlil k Bohu za dobrého manžela, takže mám, a zapomněl se modlit, takže má zadek.
Měl jsem dojem, že se spolu s Beatou ve svých manželstvích daří dobře, a cítil jsem se v mém srdci sladký, i když jsou šťastní, je to důležité.
Víš, co udělal, když jsem mu to řekl, Tino, jak vidíš, točil se, vzal tašku na odpadky a šel ji vytáhnout, sám jsem nemusel nic říkat.
Chtěl se od tebe přestat, řekl jsem.
Vzala jsem ho trochu moc, zeptala se?
Nevím, Tino, tohle je tvoje věc, a kromě toho je každý člověk jiný, takže bych to nemohl udělat, ale jak vidíš, cítíš se dobře v této roli, jen dávej pozor, abys to předjel.Ano, máš pravdu. Půjdu, jednou ti to řeknu víc, Milovaní, vydrž a ona byla pryč.
Zakopane, Łeba, Mrągowo a možná okouzlující Dolní Slezsko? Už můžete svolat rodinné setkání a rozhodnout, jaký magnet bude letos viset na lednici. Díky turistickému poukazu 5+ získá každý pól, který sní o dovolené, 5 PLN za nákup magnetu odkudkoli v Polsku.
Zakopane, Łeba, Mrągowo, a może urokliwy Dolny Śląsk? Można już zwołać rodzinną naradę i zdecydować, jaki magnes zawiśnie w tym roku na lodówce. Dzięki bonowi turystycznemu 5+ każdy Polak, który marzy o urlopie, dostanie 5 zł na zakup magnesu z dowolnego zakątka Polski.
  • PRACA TECHNIKA
  • ODBIORNIK  PILOTA
 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW